КОМАНДУВАННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А1920 ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО НОВОСЕЛИЧЧАН З ПРОХАННЯМ БУТИ ПИЛЬНИМИ

05.05.2017 10:28

Останнім часом на території України почастішали випадки спроб вчинення провокацій, диверсій, терористичних актів та інших протиправних дій проти військових об’єктів, у тому числі військових об’єктів, які знаходяться далеко від зони проведення АТО.
Ворог активізував свою підривну діяльність у тому числі й глибоко в тилу, про що свідчать факти застосування ним безпілотних літальних апаратів (квадракоптерів), використання в протиправних цілях саморобних вибухових пристроїв, організація різного роду провокацій. На території Новоселицького району розташовано ряд військових частини і об’єктів. Звертаємо увагу громадян на те, що у разі будь-яких спроб провокацій, неадекватних дій з боку деструктивних елементів стосовно військових об’єктів, або військовослужбовців, чергових служб, варти і нарядів, вживатимуть відповідні заходи протидії, передбаченні чинними нормативно-правовими актами України, у тому числі – у випадку необхідності – з застосуванням зброї.
Просимо громадян бути пильними, не піддаватися на провокації російських спецслужб, зберігати спокій, а при виявленні підозрілих осіб в місцях дислокації військових об’єктів негайно повідомляти військове командування і правоохоронні органи.

До уваги власників квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів. Прохання не піднімати їх у повітря поблизу розташування військових об’єктів. Відповідно до розпорядження Начальника генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України військовослужбовці мають право їх знищувати (збивати) з використанням вогнепальної зброї. Давайте не забувати, що проти нашої країни вже четвертий рік ведеться гібридна війна, що ми живемо і діємо в умовах особливого періоду, в умовах проведення антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях. Ваші життя і здоров'я, наш загальний суспільний спокій – то є одні із головних цінностей. Не наражайте себе на небезпеку!

Командир військової частини А1920
В"ячеслав ГУБАНЬ

 

Назад