«Золота осінь» у Софіївці

20.10.2017 13:21

Минулими вихідними учні 7-8-х та 11-х класів Ванчиковецької ЗОШ здійснили незабутню яскраву подорож стежинами Черкащини та Вінниччини. Почалася ця екскурсія з відвідання дендрологічного парку «Софіївка», розташованого у місті Умань.  
Зайшовши на територію парку «Софіївка», ми  потрапили у справжню казку. Золота осінь надала Софіївці особливого шарму і чарівності. Незабутні враження на учнів справили і ставок, де красуються лебеді, і прекрасні фонтани, і водоспад з наскрізним гротом, де прийнято загадувати бажання, і острів закоханих.  Багато позитивних емоцій ми отримали від прогулянки по воді.
Дендропарк Софіївка – надзвичайно романтичний шматочок раю в Україні. Екскурсоводи в парку розповіли нам зворушливу історію кохання багатого польського магната Станіслава Потоцького і прекрасної гречанки Софії. Саме для цієї жінки граф заклав чудовий парк, де втілені сюжети давньогрецьких міфів, який сьогодні займає площу понад 170 га.  
Після прогулянки парком ми відвідали шоу музично-світлового фонтану з романтичною назвою «Перлина кохання», насолодилися грою води, світла і музики. Це унікальний комплекс фонтанів на воді і на суші, з високими водними струменями, які танцюють під акомпанемент музики і оплесків захоплених глядачів. А дивовижне видовище «Створення Землі» стало чудовим і логічним завершенням дня, присвяченого темі Любові.
Закінчилася цікава екскурсія на другий день у місті Вінниця біля фонтану «Рошен», залишившись в пам’яті маленькими сувенірами, гарними фотографіями, добрим настроєм.
Та наші юні дослідники вже готуються до нових подорожей. Адже скільки ще незвіданого та прекрасного чекає нас усіх у нашій рідній країні!
Людмила Масловська,
класний керівник 11-А класу

Назад