ЖИТЕЛЬ МАЛИНІВКИ ПІШОВ НА АЛЬТЕРНАТИВНУ СЛУЖБУ

25.05.2019 21:03

Ще один житель Новоселиччини пішов на альтернативну службу. «Добро» на це дала районна комісія з питань проходження альтернативної (невійськової) служби, яка минулого вівторка засідала під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Каріни ПОП. На виконання Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу” комісія розглянула заяву жителя с.Малинівка, який належить до релігійної організації «Українська Церква Християн Віри Євангельської України» і прийняла позитивне рішення, направивши його для проходження такої служби в Берестянській сільській раді. 

ДОВІДКОВО. Альтернативна служба, відповідно до Конституції держави, може замінити виконання військового обов’язку. Таке трапляється у разі, коли служба в армії зокрема суперечить релігійним переконанням громадянина, тобто віровчення, яке він сповідує, не допускає користуватися зброєю. Відповідає за виконання цього закону Міністерство праці та соціальної політики України. Підпорядковані Міноборони військкомати лише знімають з обліку призовників, якщо вони направляються для проходження альтернативної служби. 

Вирішення питання покладено на комісії у справах альтернативної служби. В Новоселицькому районі таку комісію очолює Каріна Поп.

Назад