Земля для волонтера

19.03.2016 05:36

 

Продовжуємо тему виділення земельних ділянок. Цього разу – для волонтера. На електронну адресу редакції надійшов лист від жительки Чорнівки Алли Седякіної. З етичних міркувань повністю його публікувати не будемо – лише те, що стосується земельниої ділянки для її сина, відомого в краї волонтера (мову і стиль зберігаємо):

В листопаді 2015 року  я написала заяву на надання мені землі по за межами села для ведення особистого селянського господарства, і попередила голову, що в мене є державний акт на город біля хати і тоді рішенням третьої сесії сьомого скликання 13-03-15 від 28.12.2015 року він видав мені всі позитивні рекомендації щодо приватизації  земельної ділянки, після чого він сказав  що землі мені не положено надати. У нашій сім»ї троє волонтерів кожен тиждень син їздить на передову з усім необхіднішим для наших воїнів. Мій син Гостюк Ігор написав заяву на надання йому землі для ведення особистого селянського господарства сесія у складі наших депутатів яка відбулася 14.03.2016 року погодила моєму сину Гостюку Ігору землю, (Начальник обласного геокадастру  Ватаманюк був присутній при цьому), але Бота не надає ніяких документів, щодо погодження  даного рішення. Після втручання голови Новоселицької районної ради Вакарюка вияснилося що Бота ...дане рішення до наступної сесії.

Як волонтер дякую всім жителям села Чорнівки, директору школи, вчителям особливо дітям за надання дуже великої допомоги учасникам АТО.

Тому, я попереджаю всіх Призедента, Голову ВР, Міністерство ВСУ, Голов обл і Рай Адміністрацій Депутатів усіх рангів, що якщо питання про надання землі моєму сину не вирішиться до 8 квітня 2016 року, я об‘являю безстрокову голодовку під ВР. (з цього всього Бота тільки посміявся)

Седякіна А.Д.

 

Коментарі з приводу

– Ігор Гостюк – шанована людина, відомий волонтер, – коментує листа Чорнівський сільськой голова Георгій Бота. – Тому Чорнівська сільська рада на своїй сесії прийняла рішення погодити надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ігорю Гостюку. Наголошую: землю виділяє не сільський голова і в даному випадку навіть не сільська рада, а Держгеокадастр, оскільки ця земля поза межами населеного пункту. Рішення про погодження виділення земельної ділянки ми прийняли, вишукаємо ділянку в натурі і сподіваємось, що Держгеокадастр прийме рішення про виділення цієї ділянки Ігорю. А він, оскільки живе в Чернівцях, має надати довідку, що не одержав земельної ділянки за місцем проживання.

– Земельні ділянки поза населеними пунктами виділяє Держгеокадастр, – підтверджує слова Чорнівського сільського голови начальник районного відділу Держгеокадастру Іван Стус. – Як правило, коли йдеться про учасників АТО, відмови немає. Хіба що є якісь помилки в документації, тоді її повертають для виправлення, після чого землю все-таки виділяють. Сподіваюсь, позитивне рішення буде прийнято і з виділенням землі для волонтера.

Назад