ЗЕЛЕНОГАЙЦІ ПРОСЯТЬ ПРО ОРГАНІЗОВАНИЙ ПІДВІЗ

08.10.2018 10:44
Жителі Зеленого Гаю, чиї діти навчаються у трьох навчальних закладах Новоселиці, звернулись до редакції з проханням посприяти їм у тому, щоб школярів організовано довозили міських до шкіл. Зібрали понад тридцять підписів. 
Ситуацію коментує начальник відділу освіти РДА Аделіна РУСНАК:
– Мені відомо про цю ситуацію, ми її вивчали у відділі. В абзаці 8, п.2.4. Державних санітарних правил утримання загальноосвітніх навчальних закладів чітко визначено, що транспортним обслуговуванням забезпечуються учні, які проживають від школи на відстані понад три кілометри. Інформація про наявність таких дітей в Зеленогайській загальноосвітній школі відсутня. Навіть з найвіддаленішого кута Зеленого Гаю до місцевої школи немає трьох кілометрів. Що стосується підвозу дітей до новоселицьких шкіл, у нас немає такої можливості. Навіть якщо врахувати, що Зеленогайська сільська рада готова виділити кошти на пальне для автобуса, ситуації це не міняє. Відділ освіти не має права надавати послуги, ми не є прибутковою організацією, яка надає послуги. Якщо сільська рада Зеленого Гаю вважає за необхідне підвозити зеленогайських дітлахів до шкіл у іншому населеному пункті і готова платити за це гроші, вона можу укласти угоду з ліцензованим перевізником. До речі, до появи шкільних автобусів така практика була.
Наскільки відомо редакції, з аналогічним проханням учора батьки зеленогайських школярів звернулись і до Новоселицької міської ради. Як повідомила голова ОТГ Марія НІКОРИЧ, в міськраді вивчають, який може бути вихід із ситуації.
 
Назад