Зареєструвати куплене авто стане зручніше

12.12.2015 12:29

 

Після реформування міліції у поліцію, в Україні ліквідували Міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи (МРЕВ) Державтоінспекції. Замість них створили спеціальні сервісні центри МВС. У ході реформи скасовано і довідку-рахунок, яку виписували під час придбання автомобіля, що був у користуванні та нового. Натомість для реєстрації транспортного засобу достатньо буде продавцю і покупцю автомобіля підписати угоду в сервісному центрі МВС, або подати нотаріально завірену угоду, – розповів виконуючий обов’язки начальника територіального сервісного центру 7343 МВС у Чернівецькій області Сергій УДАЛОВ.

Відтак, правомірність придбання транспортного засобу, підтверджуватимуть документи, які були укладені та оформлені в сервісних центрах з обов’язковою присутністю адміністраторів. Це економить час для клієнтів і дуже зручно, бо все знаходиться в одному приміщенні. Укладання договору проводиться безкоштовно, крім оплати за спеціальну продукцію (свідоцтво про реєстрацію, державні номерні знаки та послуги).

За словам Сергія Удалова у сервісному центрі обслуговують будь-якого громадянина, що звернувся, незалежно від місця проживання, адже у них є державні номерні знаки всіх областей України.

Графік прийому громадян: з вівторка по п’ятницю – з дев’ятої до вісімнадцятої години, у суботу – з 9.00 до 16.45. Неділя і понеділок – вихідні. Обідня перерва – з 13.00 до 13.45. Напередодні святкових днів робочий день зменшується на годину. Сервісний ценр у м.Новоселиця знаходиться за адресою: вул.Кремльова, 20, ІІ-ий поверх.

Назад