ЗАПРАЦЮЄ ЩЕРБИНЕЦЬКИЙ САНАТОРІЙ?

10.07.2015 19:05

Під головуванням першого заступника голови ОДА Володимира Куліша відбулось засідання робочої групи з оптимізації мережі бюджетних установ, на якому розглянуто ряд важливих питань функціонування установ соціально-культурної сфери області. Зокрема обговорено питання приєднання дитячого санаторію с.Щербинці до обласного центру медичної реабілітації дітей з порушенням нервової системи. Повідомлено, що санаторій був створений у 1957 році та був чи не єдиним, який спеціалізувався на лікуванні дитячої кардіоревматології, психо-неврологічних хвороб у дітей віком 7-18 років. На території санаторію було відкрито джерела сірководню та залізистої води гідрокарбонатно-сульфатно-кільцевого складу. З 2000-го року Щербинецька ревматологічна лікарня перестала лікувати дітей.

На засіданні зазначено, що нині на території області немає жодного оздоровчого закладу, який міг би надавати послуги з оздоровлення дітям з особливими потребами.

За підсумками засідання Володимир Куліш дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації підготувати на розгляд сесії обласної ради матеріали з питання створення на базі сірководневих та залізистих вод на території колишнього Щербинецького санаторію-профілакторію рекреаційного лікувального комплексу для дітей-інвалідів та залучення для цього коштів міжнародних фондів.

Про це інформують в Департаменті фінансів обласної державної адміністрації.

Прес-служба ОДА

Назад