ЗАОЩАДЛИВИМ СУБСИДІАНТАМ ПОВЕРТАЮТЬ КОШТИ

15.08.2018 17:28

Управління праці та соціального захисту населення нагадує, що субсидіанти-економні споживачі енергоносіїв мають можливість отримати коштами частину невикористаної житлової субсидії. Її виплата здійснюється в розмірах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт/г електричної енергії (споживання яких здійснювалися для індивідуального опалення протягом опалювального періоду жовтень 2017 р.- квітень 2018 р.)Для монетизації субсидії необхідно звернутися з заявою про отримання коштів до управління праці та соціального захисту населення (Новоселиця, вул. Чкалова,7). Заяви приймають до 1 вересня ц.р.
Перевірити, чи маєте право на отримання частини зекономлених коштів, можна, звернувшись до міської та сільських рад за місцем проживання.
На підставі поданих заяв управління праці протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону буде здійснювати виплату коштів невикористаної житлової субсидії через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» або через особові рахунки в банківських установах.
Наталія МИНДРЕСКУ, головний спеціаліст з призначення
всіх соціальних виплат

 

На Новоселиччині можливість монетизувати частину своєї субсидії мають біля 3000 чоловік. Станом на 15 серпня до управління праці та соціального захисту населення звернулись 2244 осіб. Найменш активні, кажуть в управлінні праці, жителі райцентру, їм радять поспішити, залишилось трохи більше двох тижнів.

Назад