ЗАКОХАНІ НОВОСЕЛИЧЧАНИ ВЗЯЛИ ШЛЮБ У ХОТИНІ

18.02.2020 11:29

Закохані новоселиччани у найромантичніше свято взяли шлюб у Хотинському ДРАЦСі, де 14 лютого можна було скористатись послугою "Шлюб за добу".
"Першими 14 лютого стали на рушничок щастя у Хотинському відділі ДРАЦС Станіслав та Вікторія Бодян. Вони вже давно живуть в Італії, там і познайомилися через спільних друзів.
Щасливий наречений каже, що це було кохання з першого погляду. Щоб отримати благословення батьків, пара приїхала на Новоселиччину, звідки родом.
Вирішили скористатися послугою "шлюб за добу" в Хотинському ДРАЦСі. Зворушлива та урочиста церемонія. І ось щасливі та усміхнені закохані стали чоловіком і дружиною.
Щойно молодята під радісні вигуки рідних та друзів вийшли із палацу урочистих подій, до нього вже поспішила наступна пара.
Другими одружилися Олександр Савчук з Хотина та Адріана із с. Довжок Новоселицького району. Познайомилися у соцмережах. Багато спілкувалися.
Дівчина чекала хлопця, доки він служив в армії. У жовтні він повернувся додому. Уже через кілька місяців закохані відчули, що хочуть поєднати долі.
Найромантичнішу дату для одруження обирали разом", написали наші колеги з "Хотинських вістей".

Назад