ЮНІ ВАНЧИКОВЕЦЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ВИБОРОЛИ БРОНЗУ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

21.06.2018 10:53
В Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. За чемпіонське звання боролись 15 команд з пізних куточків України. Буковину представила команда ванчиковецьких школярів (тренери Василь Стримбу і Марчел Сака), які спочатку вибороли першість у районі, потім – області. Виїзд команди на змагання профінансував «Золотий колос. Ванчиківці», який очолює Степан Глігор. Виряджаючи волейболістів у дорогу, Степан Савич наказав без призового місця не повертатись. Хлопці обіцяли. І слова свого дотримали. З дванадцятьма командами-учасницями чемпіонату ванчиківчани зіграли, не пропустивши жодного м’яча. Поступились лише командам з Донецької та Закарпатської областей. І таким чином посіли призове третє місце. Мало того, усі троє найкращих гравців чемпіонату – ванчиківчани: Крістіан Присакар, Богдан Сака і Раду Унку.
Вдома, у Ванчиківцях, команду зустрічали з тріумфом. Степан Глігор подякував юним спортсменам за хорошу гру і влаштував їм гарне застілля.
З перемогою команду привітав і відділ освіти РДА. За словами Аделіни Руснак, начальника відділу освіти, для команди виділили певну суму коштів, на яку тренери мають закупити необхідний юним волейболістам інвентар, а вручать його 1 вересня – щоб переможцям поаплодувала вся школа і село.
Тим часом спортсмени так увійшли в азарт, що дали собі слово наступного року стати чемпіонами, чого їм щиро бажаємо.

 

Назад