ЮНАКІВ 2002 РОКУ НАРОДЖЕННЯ ПРИПИШУТЬ ДО ПРИЗОВНОЇ ДІЛЬНИЦІ НОВОСЕЛИЦЬКОГО РАЙВІЙСЬККОМАТУ

11.01.2019 12:24

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу“ з 1 січня по 31 березня 2019 року оголошується приписка до призовної дільниці Новоселицького районного військового комісаріату Чернівецької області громадян 2002 року народження і старше.

Явці на приписку підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січ­ня по 31 грудня 2002 року включно, постійно або тимчасово прожива­ють на території Новоселицького району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

Усі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної діль­ниці, зобов’язані прибути на приписку за адресою: м.Но­воселиця, вул.Чкалова 3, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у по­вістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вка­заними адресами до 1 лютого 2019 року, маючи при собі документи, що засвідчують особу.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчаль­них закладів, зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчас­ну явку до районного військового комісаріату.

Олександр ВІТКОВСЬКИЙ,

заступник військового

комісара-начальник відді­лення комплектування

Новоселицького РВК, майор

Назад