Яна Басараб – одна з кращих медсестер в Україні

22.05.2015 20:16

 

У Полтаві відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології в роботі медичної сестри», присвячена Міжнародному дню медичної сестри. У складі делегації від Буковини були представниці медичної галузі району – головна медична сестра КУ «Центр  ПМСД Новоселицького району» Яна Басараб та старша медична сестра неврологічного відділення КУ «Новоселицька ЦРЛ»  Галина Раца.

Основні теми конференції – інноваційні технології у роботі медичної сестри, стандарти діяльності медичної сестри, формування національної свідомості в сучасних умовах. Досвідом роботи ділилися як метри медицини, так і представники молодого покоління, котрі вже досягли значних успіхів.

 Зважаючи на те, що нині відбуваються військові дії на Сході країни, значну увагу було приділено питанням екстреної і невідкладної медичної допомоги у медсестринстві та інноваційним методам догляду за хворими та пораненими.

Кращі медичні сестри України були нагороджені. Серед них – Яна Басараб, яка була нагороджена почесною грамотою Асоціації медичних сестер України – за професіоналізм та вагомий внесок у розвиток медсестринства.

Вл.інформ.

Назад