ЯКІ ПЕРЕРАХУНКИ ОЧІКУЮТЬ ПЕНСІОНЕРІВ ЦЬОГО ТА НАСТУПНОГО РОКУ?

23.11.2018 12:20
У зв’язку зі зміною з 1 грудня прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян мінімальний розмір пенсії у грудні збільшиться до 1497 грн. Також пенсіонерам перерахують надбавки, доплати, підвищення, що базуються на розмірі прожиткових мінімумів. Для проведення таких перерахунків до органів Фонду звертатись не потрібно, їх буде проведено автоматично. 
Після затвердження  нової мінімальної заробітної плати також очікується перерахунок пенсій. Тоді особам, які досягли 65-річного віку і мають достатній страховий стаж, буде  проведено  перерахунок пенсій з урахуванням мінімального розміру пенсії, що відповідає не менше 40% мінімального заробітку.
Відбудеться підвищення з 1 січня 2019 року «військових» пенсій на 25% більше, ніж виплачується цьогоріч.
 Для тих, хто проходив службу в міліції, буде розпочато виплату сум, які склались за період з 01.01.2016 по 31.12.2017. Ця сума виплачуватиметься їм щомісяця рівними частинами.
У березні 2019 року буде проведено осучаснення пенсій, з урахуванням  коефіцієнта підвищення  у розмірі 50% показників зростання споживчих цін та середньої заробітної плати. Очікується, що березневе підвищення складе 17% від основного розміру пенсії,  отримуваної на момент перерахунку.
Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду 
України в Чернівецькій області
 
Назад