ЯК ПОШТАРКА З КАРТИНИ

16.06.2019 19:49

Традиціям не зраджуємо. Минулого вівторка в Новоселиці відбувся день передплатни­ка. Попри страшенну спеку, до відділення зв’язку традиційно завітали наші найвірніші передплатники. І, за доброю традицією, вигравали призи. Не обійшлось без традицій­них фото біля картини з колоритною листоношею. Вона – «візитівка» новоселицьких поштарок. Гуцулка з Карпатських гір чи, може, бессарабянка з Припрутської долини, за спиною якої – відроги румунських Карпат, поштарка з картини ще й своєрідний обе­ріг наших працівників пошти. Картина на увесь зріст не просто прикрашає операційну залу новоселицького відділення. Вона уособлює трудівниць пошти, котрих з важкез­ною сумкою через плече зустрінеш і у дощ, і в спеку, і в найлютіші морози.

Цю картину невідомого автора уже декілька разів намагались купити – як для музею, так і приват­них колекцій. Але символи ж не продаються.

– На жаль, ми не знаємо імені автора, – розповідає начальник ЦОС №8 Маргарита Білик. – Досте­менно відомо, що картину нашому колективу подарували на новосілля, коли наприкінці вісімдесятих років минулого століття поштовики і зв’язківці переїхали у новозбудоване приміщення. Тридцять ро­ків вона з нами. Стала нашою візитною карткою і оберегом, якщо хочете. Скажу чесно, ця колоритна поштарочка нас надихає. Ми переживаємо нелегкі часи – і країна, і наша галузь. Інколи руки опуска­ються, здається: «все, далі нікуди», зайдеш у залу, глянеш на життєрадісну колежанку з картини – і на душі стає легше. Так, її у нас декілька разів хотіли купити. Але ми вирішили, що продавати її не будемо. Занадто дорога вона нам.

І про автора. Можливо комусь із наших читачів щось про нього відомо. Будемо раді інформації, що зможе привідкрити завісу таємничого автора.

 

 

Назад