WINTER ART FEST 2018 В "СОНЯЧНІЙ ДОЛИНІ"

30.01.2018 15:22

З 27-го - 28-го січня у ТГРК "Сонячна долина" відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Winter Art Fest 2018". У фестивалі брали участь 1500 вихованців хореографічних та вокальних навчальних закладів України віком від 4 до 25 років. До складу журі входили: Марія Яремчук - українська співачка, фіналістка телепроекту «Голос країни», призерка міжнародного конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля 2012»; Женя Кот - танцюрист, переможець шоу «Танцюють всі», режисер-постановник «Вартових Мрій», «Х-Фактору» і «Україна має талант», фіналіст теле шоу «Танці з зірками»; Дмитро Жук- танцюрист, чемпіон України з бальних танців, переможець міжнародних конкурсів, учасник теле шоу «Танці з зірками»; Степан Місюрка - танцюрист, учасник теле проекту "Танцюють всі 7", учасник теле шоу «Танці з зірками».
Новоселицький район представили танцювальні колективи «Діксі» (керівник Сервецька Юлія Володимирівна), колектив «Натхнення», Куницька Марина, Іоніцой Валерія, Няун Юліана ( керівник Маєруца Аліна Леонідівна), Лунік Мирослава (керівник Балашов Вадим Олександрович), Гульпе Андрій (керівник Бабина Діана Сергіївна), які вже вкотре довели, що наші – найкращі!!!
У номінації сучасний танець старша група колективу «Діксі» отримала І місце за танцювальну композицію «Закохана», середня група отримала І місце за танець «Щедрик» та ІІ місце за танець «Черга».
У номінації «Народна стилізація» середня група колективу «Натхнення» отримала І місце за танець «Дівчата, як віночок».
У номінації «Естрадний вокал» І місце отримала Куницька Марина, ІІ місце отримали Іоніцой Валерія,Няун Юліана, Лунік Мирослава та Гульпе Андрій.
Керівники Сервецька Юлія Володимирівна, Маєруца Аліна Леонідівна, Топорчан Олена Вікторівна, Бабина Діана Сергіївна, Балашов Вадим Олександрович – отримали Диплом «За вагомий внесок у розвиток хореографічного та естрадно-вокального мистецтва, високій професіоналізм та педагогічну майстерність, натхнення, талант, вагому роль у естетичному та творчому вихованні дітей».
Щиро вітаємо переможців та їх керівників, і бажаємо творчих злетів у майбутньому.

Лариса ГУЦУЛЯК

 

Назад