ВОДІЄВІ ПОЗАШЛЯХОВИКА, ЯКИЙ ЗБИВ ХЛОПЦЯ У КОСТИЧАНАХ, ПРИСУДИЛИ ЧОТИРИ РОКИ

28.07.2017 11:07

ВОДІЄВІ ПОЗАШЛЯХОВИКА, ЯКИЙ ЗБИВ ХЛОПЦЯ У КОСТИЧАНАХ,  ПРИСУДИЛИ ЧОТИРИ РОКИ
без позбавлення права керувати транспортними засобами.
І звільнили обвинуваченого від відбування покарання

Днями Новоселицький суд виніс ухвалу стосовно Віктора Каптаря, який наприкінці квітня нинішнього року скоїв наїзд на чотирнадцятирічного костичанівця, внаслідок чого хлопець помер. Як йдеться в ухвалі: «Обвинувачений винним себе визнав повністю і показав, що 29 квітня 2017 року під час керування технічно справним автомобілем марки «Toyota Land Cruiser» та рухаючись в межах населеного пункту с.Костичани Новоселицького району в напрямку с.Мамалига Новоселицького району, йому раптово стало погано, від чого він втратив керування над транспортним засобом та вчинив наїзд на велосипедиста.  Причиною пригоди стало керування ним автотранспортом в хворобливому стані, що не дало йому можливість своєчасно зупинити автомобіль та уникнути зіткнення. У вчиненому розкаявся, відшкодував потерпілій матеріальну та моральну шкоду».

Суд ухвалив визнати Віктора Каптаря винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 286 ч. 2 КК України та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на  чотири роки без позбавлення права керувати транспортними засобами». І тут же на підставі ст.ст. 75, 76 КК України, як сказано в рішенні, «звільнити обвинуваченого від відбування призначеного основного покарання з випробуванням, якщо він протягом  одного року не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання».
Тобто остаточне покарання – один рік з випробуванням, повідомили нашому кореспонденту у прес-службі районного суду.
– У батьків загиблого після 17 липня, коли суд виніс рішення, є один місяць, щоб підготувати апеляційні скарги, – зазначив керівник апарату суду Максим ДОВГАНЮК. – Взагалі у обидвох сторін є 30 днів на апеляцію. Станом на 24 липня жодних апеляційних скарг від сторін не надходило.писати тут...

Назад