Вимушені канікули триватимуть ще тиждень

29.01.2016 16:43

29 січня 2016 року, голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко провела позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

На сьогоднішній день в межах району епідемічний рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції перевищує норми. Про вжиття протиепідемічних заходів щодо недопущення зростання захворюваності серед населення проінформували начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Ігор Рибак, начальник Новоселицького міжрайонного управління Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Чернівецькій області Сергій Головко, в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Валентина Єфтемій та головний лікар центральної районної лікарні Валерій Калараш.

Підсумовуючи висновки, членами комісії одноголосно було вирішено забезпечити неухильне виконання попередніх рішень районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо профілактики захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції та обмежити навчально-виховний процес у школах району, продовжуючи карантин терміном до 7 лютого. Аналогічно це стосується й дошкільних навчальних закладів району.

Назад