ВІЙСЬККОМАТ ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ З ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ В ТРАВНІ-ЛИПНІ 2020 РОКУ

22.05.2020 17:55

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України №13/2020 “Про звільнення в запас військовос­лужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році”, зі зміна­ми від 23.03.2020 року №103 Новоселицький районний військовий комісаріат з 25.05.2020 року відновлює заходи з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у травні-липні 2020 року, пов’язані із опо­віщенням, медичним оглядом, додатковим медичним обстеженням та вивчен­ням призовників.

Нагадуємо, призову на строкову військову службу згідно п.1 ст.15 Закону України “Про Військовий обов’язок і військову службу” призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Повідомляємо, що призовники зможуть проходити строкову військову службу в усіх військових формувань Збройних Сил України, Національної гвар­дії України, Державної прикордонної служби України та Державної спеціальної служби України.

Згідно п.п.1, п.п.2 п.8 ст.15 Закону України “Про Військовий обов’язок і вій­ськову службу” призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зо­бов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Призовники, які без поважних причин ухиляються від призову на строкову військову службу несуть відповідальність, установлену чинним законодав­ством.

Олексій ДИШКАНТ,

військовий комісар Новоселицького районного 

військового комісаріату підполковник

 

Назад