Військкома нагородили наручним годинником, кращих працівників – грамотами

29.04.2016 08:57

Наш військкомат план по «контрактниках» виконав. 

Днями у райвійськкоматі підбили підсумки роботи по набору на військову службу за контрактом. Як зазначив райвійськком підполковник Олексій Дишкант, «у першому кварталі нинішнього року наш військкомат виконав план по набору на військову службу за контрактом у кількості 31 особи. Таке ж завдання покладено на працівників війккомату і в другому кварталі».

Наприкінці березня у області було підбито підскмки роботи по залученню населення на військову службу за контрактом. Наш район – серед лідерів. За таку роботу керівника райвійськкомату та офіцерський склад відзначено грамотами та подяками обласного керівництва. Звертаючись до особового складу, пан Дишкант зауважив, що колектив спрацював злагоджено і те, що його обласний військком нагородив наручним годинником,  – заслуга колективу. І жартома додав, всім, хто забажає, дасть його поносити.

В свою чергу, підполковник Дишкант видав наказ по райвійськкомату про відзначення кращих працівників грамотами. Під час наради їх було вручено підполковнику Сергію Мельнику, начальнику відділення офіцерів запасу і кадрів, майору Андрію Цисику,  капітану Сергію Вялову та працівнику військкомату Сергію Лунзі.

Галина ГОЛОВЛЬОВА,

фото Алли МАЗУР

Назад