ВІДЗНАЧИЛИ ГОЛОВНОГО «АФГАНЦЯ» КРАЮ

02.03.2019 19:39

15 лютого у Чернівцях під час урочистостей з наго­ди Дня вшанування учасників бойових дій на території ін­ших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганіс­тану відбулося нагородження голови Чернівецької обласної організації Української спілки ветеранів Афга­ністану (воїнів-ін­тернаціоналістів), учасника бойових дій в Афганістані Петра Раци орде­ном «За заслуги» ІІІ ступеня та По­чесною відзнакою ОДА «На славу Буковини».

Відповідно до Указу Президен­та України, орден вручили – Петру Раці за вагомий особистий вне­сок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне вихо­вання молоді та активну гро­мадську діяльність. Почесну відзнаку голова Чернівецької обласної організації Україн­ської спілки ветеранів Аф­ганістану отримав з рук в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ми­хайла Павлюка – за активну волонтерську діяльність, іні­ціативу у вирішенні питань життєзабезпечення ветеранів Афганістану, активну громад­ську діяльність, патріотичне виховання молоді та з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Голова Мамалигівської сільської ради об’єднаної те­риторіальної громади Аркадій Шова та виконавчий комітет Мамалигівської сільської ради вітають Петра Рацу з високи­ми нагородами та бажають йому міцного здоров’я, щастя, успіхів, удачі, здійснення най­заповітніших мрій та досяг­нення ще більших висот.

www.mamalyha. com.ua

 

Назад