Відбулася І-а сесія Новоселицької міської ради

26.11.2015 19:41

26 листопада відбулось перше пленарне засідання І-ї сесії міської ради VІІ скликання, в якому взяла участь голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко. Новообрані депутати склали присягу, обрали секретаря, склад і голів постійних комісій міської ради та підтримали кандидатуру заступника міського голови.

 

На початку сесії голова міської виборчої комісії Любов Пунтя оголосила результати виборів міського голови, склад депутатів Новоселицької міської ради VІІ скликання, а також вручила посвідчення міського голови Марії Нікорич, яка, як ми повідомляли, під час виборів здобула 70,19% голосів виборців та депутатські посвідчення і значки. З обранням на посаду мера Марію Нікорич привітала голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко. Міський голова подякувала виборцям за виявлену довіру, а від їхнього імені — голові міської виборчої комісії та її складу.

Хвилиною мовчання учасники засідання вшанували пам'ять загиблих на сході України та Героїв Небесної сотні.

За пропозицією міського голови на посаду секретаря міської ради обрано одноголосно депутата Вадима Рошку, який раніше обіймав посаду юриста міськради. Після тривалого обговорення депутати узгодили і проголосували кількісний та персональний склад постійних комісій міської ради, Положення про постійні комісії. Головою комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та транскордонного співробітництва обрано Руслана Батовського, комісії з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, етики, гласності, свободи совісті та зв’язку із засобами масової інформації — Майю Ракочу, з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та надзвичайних ситуацій — Степана Поповича, комісії з гуманітарних питань та соціального захисту – Анжеліку Дишкант, головою постійної комісії з питань врегулювання земельних відносин, навколишнього середовища та екології — Едуарда Бедяка.

Також рішенням сесії затверджено на посаду заступника Новоселицького міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Арсенія, який до цього працював секретарем міської ради, керуючим справами виконкому міської ради — Ірину Тоцьку.

 

Утворити виконавчий комітет міської ради не вдалося через різне бачення щодо кількісного та персонального складу. Це питання буде розглядатись на 2-му пленарному засіданні.

Назад