ВІД ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ДОРІГ ДО БЕЗКОШТОВНИХ ПІДРУЧНИКІВ, ВІД РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ СМІТТЯ ДО ПИТАНЬ РЕФОРМУВАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЦИНИ

20.02.2018 14:22

Від теми запобігання насильства у сім’ї до комплексу осінньо-польових робіт та діяльності ЦНАПу, харчування дітей в школах та дошкільних закладах. Такі питання Громадська рада при Новоселицькій РДА має намір розглянути в нинішньому році. План роботи ради на 2018-ий затвердили на сьогоднішньому засіданні під головуванням Лілії Єремейко.
Проблем, до вирішення яких члени Громадської ради мають бажання долучитись, чимало. Тут і ситуація з перевезенням пільговиків на автотранспорті міжміського сполучення, і питання перепоховання останків воїнів, які загинули під час Другої світової, і доля закладів культури в умовах децентралізації. І вшанування пам’яті багаторічного профспілкового лідера освітян району Марії Синжерян. Видання збірки поезій і прози талановитих новоселиччан. От тільки, чи дослухаються до зауважень Громадської ради ті, кому вони адресовані? Чи враховують пропозиції? З відповіді на ці запитання планують розпочати своє наступне засідання, вже в березні. А відтак - корегуватимуть свої плани і дії.

Назад