«Веселковий» тиждень у Слобідському НВК

22.12.2017 11:47

У Слобідському НВК вже стало гарною традицією проводити  предметні тижні. З 18  по 22 грудня у початковій школі пройшов  Тиждень початкових  класів. Вчителі  вирішили  провести  цей  тиждень у різних кольорах, адже дитинство – це  найпрекрасніша  і  найщасливіша  пора, схожа  на  чудову  веселку. Кожного  дня  учні  та  вчителі  одягалися  та  прикрашали  класні  кімнати  під   колір  того  чи іншого дня.
Понеділок – день червоного кольору, це  день  чарівних  компліментів та дитячих мрій. У цей день відбулося  урочисте  відкриття Тижня. За круглим стілолом під назвою «Мої  мрії  та побажання», кожна дитина мала змогу на червоному  сердечку написати свою мрію та повірити в те, що колись  вона  обов’язково збудеться.
Вівторок – день жовто-оранжевого кольору, день подарунків, посмішок та позитивної інформації. У цей день всі  християни  відзначали чудове свято – Миколая Чудотворця. Тому і до наших  розумних та слухняних діток на свято завітав Святий Миколай з  подарунками. Діти читали  Миколаю  вірші, молитви, співали  пісні. Також у цей день був проведений  конкурс  малюнків «Подарунок  для Святого  Миколая».
Середа – день зеленого кольору, казковий день. У цікавій грі «Хто я?»  діти за допомогою різних питань відгадували казкових  героїв. Учні 4 класу як найстарші у початковій школі, запросили  своїх менших товаришів у ляльковий театр, де гарно та артистично  зіграли казки «Колобок», «Хоробрий заєць», «Кошеня  та  мишеня» і  «Пан  Коцький».
Четвер – день синьо-блакитного кольору, день толерантності. Діти взяли участь у тренінгу «Вчимося бути толерантними», а  також  з радістю переглянули повчальні дитячі мультфільми.
П’ятниця – день фіолетового кольору, день творчості. У пізнавальному бліц-опитуванні «Мій талант. В чому він?» діти визначали свої таланти, які потім демонстрували на святковому концерті. Це був особливий день тижня, адже всі  побачили скільки у нашій школі обдарованих та талановитих дітей! Ми мали змогу насолодитися чудовими  танцями юних танцюристів (Ротар  К., Сивак  П.), гарними співами (Сивак А., Кожокар  К., Гавка  Ю.), прекрасною грою на іоніці (Олару Р.)
Завершився наш «Веселковий» тиждень урочистою лінійкою, на якій нагородили найактивніших його учасників.
Тиждень  початкових  класів  закінчився, але  наша  робота  продовжується. Будемо й надалі  працювати  творчо  та  цікаво, щоб  життя  наших  вихованців  було  яскравим  і  гарним, як кольори  веселки!
Аліна Бойчук,
вчитель початкових класів Слобідського НВК

Назад