ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ В «КАЛИНЦІ» ТРИВАЮТЬ. ВІДДІЛ ОСВІТИ ПОЧАВ РЕАЛІЗАЦІЮ ПУТІВОК НА ТРЕТЮ ЗМІНУ

12.07.2017 10:52

...Усі ми родом з дитинства. Всі ми любимо літо. Це – незабутні миттєвості хвилювань і радості для кожного з нас. І тільки батьки трішечки стурбовані організацією відпочинку дітей. Адже вони бажають, щоб діти не тільки відпочили від школи, а й оздоровилися, провели з користю літній час. Краще за все це, як правило, відбувається в дитячих таборах, де діти можуть активно відпочити у колі своїх однолітків, взяти участь у цікавих культурно-спортивних заходах. Це – і корисніше, і цікавіше, і, головне – безпечніше. А от чи погоджуються з цим самі батьки?
Сто сімдесят п’ять   дітей у супроводі вожатих, вихователів та гостей 7 липня урочисто відкрили другу зміну в позашкільному оздоровчо- виховному закладі «Калинка».
В таборі розписана буквально кожна хвилина: ігри, змагання, вікторини в розкладі слідують один за одним. На дітей чекають цікаві програми з різноманітними конкурсами і спортивними змаганнями, відвідування комп´ютерного клубу та бібліотеки, веселі дискотеки. Про  це подбали досвідчені педагоги, котрі супроводжуватимуть відпочинок дітей. А кухарі забезпечать якісне 5-разове харчування з розрахунку 70 грн. в день на одну дитину. В таборі працюють кваліфіковані медичні працівники, які забезпечують медичний супровід відпочиваючих.
Тож відпочинок обіцяє бути цікавим.
 Відділ освіти районної державної адміністрації повідомляє, що вже розпочався набір дітей  на оздоровлення в третю зміну в дитячий оздоровчий табір «Калинка». Згідно до графіку. зміна буде працювати з 22 липня  по 4 серпня 2017 року.  
Вартість путівки 1934 грн.
Для отримання путівки звертайтесь у відділ освіти районної державної адміністрації.
Подаруйте своїй дитині гарний відпочинок!

Назад