«ВЕРБИЧЕНЬКА», «ДНІСТЕР ПЛЮС» І «ВОГНИК БУКОВИНИ»: ВИ ЩЕ ВСТИГАЄТЕ ОЗДОРОВИТИ СВОЮ ДИТИНУ В ОДНОМУ З ЦИХ ТАБОРІВ

25.07.2017 14:34

Літо продовжується.  Гостро постає питання де оздоровити свою дитину. Цьогоріч діти, за рахунок коштів з обласного бюджету, можуть відпочити у закладах оздоровлення та відпочинку Буковини: «Дністер плюс» (Заставнівський район с. Брідок), «Вербиченька» (Сторожинецький район, с. Давидівка), «Вогник Буковини» (Глибоцький район, с. Валя Кузьмина).

До закладів оздоровлення та відпочинку області та України за кошти обласного бюджету направляються діти віком від 7 до 17 років включно, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; бездоглядні та безпритульні діти; діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, на підставі поданих заяв з урахуванням дати їх подання.

Приїзд та від’їзд дітей до закладів оздоровлення та відпочинку області відповідно до чинного законодавства організовують районні державні адміністрації та виконавчі комітети міських рад. Витрати на проїзд дітей здійснюється за рахунок коштів батьків, інших законних представників та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Перелік документів для отримання путівки до оздоровчих закладів у відповідності до категорій:

- Заява від батьків;

- Заява від опікуна (піклувальника);

- Свідоцтво про народження (копія)

- Довідка з місця проживання

- Документи, які підтверджують належність дитини до зазначеної категорії (копія);

- Довідка з місця навчання дитини про те, що дитина в поточному році не забезпечувалась путівкою до закладу оздоровлення та відпочинку за кошти державного та місцевого бюджетів (не враховуючи пришкільні табори, табори праці та відпочинку, наметові містечка).

За довідками звертатися у відділ культури, національностей, релігій, молоді та спорту Новоселицької РДА (60300, м. Новоселиця, вул. Центральна, 112), або за тел.: (03733) 5-01-48.

 

Роман Даців, головний спеціаліст відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту РДА

Назад