ВДЯЧНА ДІТЯМ!!!

18.05.2018 09:47

«100 років милосердя» – під таким гаслом в Україні в квітні-травні проходив Місяць Червоного Хреста.
Квітень 2018 року є особливим для Червоного Хреста, адже 18 квітня Товариство Червоного Хреста України – найпотужніша в країні гуманітарна організація, відзначила 100-річний ювілей діяльності. Дата 18 квітня 1918 року – день утворення Товариства – внесена до переліку пам’ятних дат та ювілеїв, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 8 лютого 2018 року.
В нашому районі було прийняте розпорядження голови районної держадміністрації Бойко Є.В. №173-р від 05.04.2018 року «Про організацію проведення в Новоселицькому районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України». Найактивнішими учасниками Місячника, як завжди, були наші діти – учні навчальних закладів освіти Новоселиччини. Діти збирали продукти харчування, одяг, взуття, іграшки, миючі засоби та засоби гігієни. Вони відвідали своїх вчителів, які на пенсійному відпочинку, допомогли їм зібраними продуктами. Діти передали одяг та продукти своїм шкільним друзям, які проживають в складних життєвих обставинах. Діти рознесли продукти ветеранам другої світової війни. Діти наші – великі молодці!!!
Милосердю та вмінню співпереживати діти навчаються перш за все в сім’ї! Тому навчайте своїх дітей робити добрі справи щиро, а не примусово. А коли займаєшся благодійністю з чистим серцем і даруєш нужденним людям не лише свої речі та іграшки, а ще й частку тепла, то світ стає кращим.
І сьогодні я хочу висловити слова великої вдячності навчальним закладам освіти, учням та їх батькам, педагогічним колективам, відділу освіти райдержадміністрації за небайдужість, ЛЮБОВ ТА МИЛОСЕРДЯ. І особливо тим НЗО, які знайшли час та транспорт і завезли допомогу в Новоселицький Червоний Хрест:
1. Новоселицька гімназія
2. Новоселицька ЗОШ
3. Новоселицький ліцей
4. Боянська гімназія
5. Костичанівська ЗОШ
6. Диновецький НВК
7. Форосненська ЗОШ
8. Черленівська ЗОШ
9. Слобідський НВК
10. Тарасовецька ЗОШ
11. Драницький НВК
12. Магальська ЗОШ
«Те добро, що ти зробив сьогодні, люди часто забуватимуть завтра. Все одно роби добро,» – казала мати Тереза. А мені хочеться додати до цих слів – РОБИМО ДОБРО РАЗОМ!

Марина ГЛІГОР,
голова районного товариства Червоного Хреста

Назад