#ВЧИТЕЛІВАЖЛИВІ

05.10.2018 13:05
На Новоселиччині провели офіційні урочистості з нагоди Дня вчителя, який відзначатимемо у неділю. Хештег цьогорічного святкування – #ВЧИТЕЛІВАЖЛИВІ. 
Атмосфера у великій залі РБК була по-родинному теплою. Тон святкуванню задав «Шкільний вальс», у якому зійшлися досвід і молодість: молоді вчителі кружляли в танку із своїми мудрими колегами. Це було красиво і зворушливо.
Теплими були вітання від головної освітянки Новоселиччини Аделіни Руснак, яка освідчилась своїм колегам у любові і шані. Гарні слова любові промовила і профспілковий лідер освітян Лілія Єремейко. Дякували за працю педагогам керівники району Євгенія Бойко і Дмитро Вакарюк, голови трьох ОТГ – Марія Нікорич, Олена Нандриш і Аркадій Шова, начальник відділу культури Світлана Михайлова, підкріпивши слова вдячності почесними відзнаками. Сивочолі ветерани, за традицією, говорили напутні слова дев’ятнадцятьом молодим спеціалістам, які цьогоріч взялись вчителювати. Від профспілки і адміністрації на них чекав гарний подарунок – сертифікати на екскурсію на Закарпаття. На ветеранів теж чекав приємний сюрприз – їх імена занесли до Книги Пошани освітян району.
Чи не найголовнішим подарунком для всіх у залі були концертні номери від тих, заради кого вони трудяться, – талановитих школярів.
 
Назад