В ЖУРНАЛІ РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ І ДЕПУТАТІВ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ ОТГ - ПЕРШИЙ ЗАПИС

22.11.2017 17:12

Згідно з календарним планом, у понеділок міська ТВК розпочала прийом документів від кандидатів на посаду голови Новоселицької ОТГ та кандидатів у депутати ради майбутньої громади. Традиційно, у перші дні особливої активності не спостерігається. Першою сьогодні документи до міської ТВК подала рокитненка Ольга Цуркан Оля Цуркан, яка шляхом самовисування іде на посаду голови ОТГ. Голова МТВК Анатолій Головльов зробив відповідний запис у журналі реєстрації кандидатів.
"Подала документи у перші дні, щоб нарешті спростувати чутки про те, "йде Ольга Цуркан на посаду голови ОТГ, чи не йде. Іду. І не для того, щоб бути у когось технічним кандидатом, не для того, щоб у когось відбирати голоси на чиюсь користь - не розумію і не сприймаю подібних технологій. Іду, щоб перемогти і працювати на користь громаді", - прокоментувала свій крок пані Цуркан.
Ольгу Цуркан, нагадаємо.у 2015 році обрали депутатом районної ради Новоселицька Районна Рада, а колеги по депутатському корпусу обрали її заступником голови ради.
За словами Анатолія Головльова, у триденний термін МТВК має прийняти рішення про реєстрацію кандидата.
У добрий час!

Назад