УЛЯНА СУПРУН ПОСТАВИЛА ЗА ПРИКЛАД НОВОСЕЛИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД ТА ЙОГО ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ

17.04.2018 17:16
"Новоселицький район, що у Чернівецькій області, написала і.о. міністра охорони здоров’я на своїй ФБ- сторінці, є прикладом впевненого й успішного старту кампанії “Лікар для кожної сім’ї”. Наразі центр первинної медико-санітарної допомоги району один із перших за кількістю підписаних декларацій за результатами першого тижня.
 
Там давно чекали на можливість почати запроваджувати зміни. Щойно Верховна Рада ухвалила закон про зміну фінансування медичної системи, лікар центру, В'ячеслав Бежан, почав збирати коаліцію з районної й міської ради, серед яких є 8 депутатів-лікарів, для підтримки втілення реформи на місцях.
 
Уже в грудні минулого року для медзакладу закупили МІС: головний лікар домовився з головою громади про відшкодування частини коштів на закупівлю МІС та покриття методичної роботи. У тому ж місяці заклад отримав ЕЦП, а у січні зареєстрували заклад і лікарів в електронній системі охорони здоров'я.
 
Зараз разом із лікарями центру регулярно зустрічаються, щоби обговорити зміни, проводять воркшопи з користування комп'ютером, отримання ЕЦП, роботи з електронною системою охорони здоров’я.
 
Так само лікарі постійно зустрічаються з громадою та пояснюють процес змін.
Як результат - сьогодні кожен лікар центру щодня підписує декларації з 15 пацієнтами. Є лікарі, у яких уже понад 500 пацієнтів".

 

Назад