У зв’язку із похованням солдата з Рідківців на Буковині оголосили траур

10.05.2015 19:18

Буковинця Василя (Івана) Миханюка, який 5 травня загинув у зоні АТО, поховали сьогодні в рідному селі Рідківці Новоселицького району.

Участь у похованні взяли сотні людей: односельчани, воїни української армії, жителі району та обласного центру. В церемонії прощання з Героєм взяли участь голова ОДА О. Фищук, заступник голови облради Я. Курко, голова Новоселицької РДА Є. Бойко, голова районної ради Р. Криган, а також депутат ВР М. Бурбак, працівники районного військового комісаріату.

У зв’язку із похованням сержанта 95-ї окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України Василя Миханюка, який загинув у зоні антитерористичної операції, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук підписав розпорядження від 08.05.2015 №78-р "Про обмеження на території області розважальних заходів, у зв’язку з похованням сержанта 95-ї окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України Василя Миханюка та організацію поховання загиблого".

Так, головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам Чернівецької та Новодністровської міських рад рекомендовано обмежити 10 травня 2015 року проведення розважальних заходів.

Аудіовізуальним засобам масової інформації, які діють на території області, рекомендовано внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Назад