У ТОПОРІВЦЯХ ВЧИЛИ, ЯК ОРГАНІЗОВУВАТИ ДОЗВІЛЛЯ

02.10.2018 09:27
Минулої п’ятниці на базі будинку культури с. Топорівці  пройшов семінар для клубних працівників району на тему «Механізм реалізації культурно-дозвіллєвих послуг: клубний захід від ідейного задуму до практичного втілення». 
Відкрила семінар  начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту РДА Світлана Михайлова. Про соціально-економічний і культурний розвиток  села Топорівці розповів сільський голова Іван Дутчак, про діяльність будинку культури та механізм реалізації культурно-дозвіллєвих послуг – директор будинку культури с.Топорівці Дмитро Пухальський.
Учасники семінару ознайомилися з історією та діяльністю Іллінської церкви с.Топорівці – пам’яткою національного значення (1560 року) та Іллінською церквою (1913 року). Також від працівників культури району до обеліска Героям Небесної Сотні воїнам АТО покладено корзину з квітами. З історією села  учасників семінару ознайомила завідуюча бібліотекою-філією с. Топорівці  Євдокія Романчук. А на завершення семінару всі учасники переглянули чудовий концерт аматорських колективів села.
Цей семінар говорить про те, що сільські заклади культури залишаються осередком культурного життя нашого району.
Анастасія Масалович,   
методист КУ «Новоселицький РБК»
 
 
Назад