У рейтингу ОПОРи щодо роботи депутатів-мажоритарників Григорій ТІМІШ посів 2-ге місце

29.04.2016 08:59

 

Громадянська мережа ОПОРА продовжує відслідковувати роботу народних депутатів, обраних в мажоритарних округах Чернівецької області. У 2016 році вона здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Як зазначив представник ГМ “ОПОРА” Прокоп Тарас, відповідно до зведеного рейтингу ОПОРИ щодо роботи 105 депутатів-мажоритарників за лютий-березень 2016 року  Григорій Тіміш (203 виборчий округ)  в десятці лідерів, а точніше зайняв 2-ге місце в рейтингу «ОПОРИ». Він стежить за проблемами децентралізації та фінансування територіальних громад, проблем українсько-румунського кордону.

Впродовж лютого та березня Григорій Тіміш у всі дні, відведені для роботи з виборцями, проводив особистий прийом, а також регулярно відвідував населені пункти 203-го виборчого округу. За ці два місяці Григорій Іванович підготував 37 депутатських звернень. Всі вони здебільшого були підготовлені на основі звернень громадян чи за результатами їх прийому. Значна частка звернень громадян стосується питань, які є у віданні місцевої влади. Дедалі більше звернень стосуються проблем учасників АТО, земельних питань тощо.

За словами Владислава Баранського представника ГМ “ОПОРА”, Григорій Тіміш був автором 24 депутатських запитів, які зареєстровані протягом двох місяців. Абсолютна більшість запитів стосується проблем Чернівецької області і адресувалась переважно до керівників міністерств та відомств.

За період лютий – квітень Григорій Тіміш також став співавтором шести законопроектів.

Майя РАКОЧА, помічник-консультант народного депутата

Назад