У Подвірному Запрацював швейний кооператив

10.09.2016 05:36

 

Вже другий рік поспіль одним з найважливіших соціальних напрямів роботи Агрохолдингу «МРІЯ» є популяризація кооперативного руху в Україні. Компанія активно підтримує розвиток кооперативів у селах, де веде свою господарську діяльність, адже у «МРІЇ» переконані, що кооперативний рух – це шлях до економічної незалежності та покращення добробуту мешканців сіл. Агрохолдинг допомагає селянам створювати як нові виробничі чи обслуговуючі кооперативи, так і фінансово підтримує вже діючі. На розвиток кооперації тільки за І півріччя цього року Компанія спрямувала із свого соціального бюджету вже понад 252 тис. грн. благодійної фінансової допомоги.

Долучилася «МРІЯ» і до відкриття швейного кооперативу в Подвірному. Зараз в кооперативі працюють 11 людей – це нові робочі місця, створені завдяки підтримці Агрохолдингу. Всі працівники кооперативу є пайовиками ТОВ «Агрофірма ім. Суворова», яке входить до складу «МРІЯ Агрохолдинг». Члени кооперативу вдячні за особисте сприяння в реалізації цього проекту також директору ТОВ «Агрофірма ім. Суворова» – Туруну Григорію Порфирійовичу. Адже поки швейний цех не став незалежним виробничим кооперативом, «МРІЯ» протягом 5 місяців його роботи ще й виплачувала працівникам цеху достойну заробітну плату.

На запуск виробництва у новоствореному швейному кооперативі Компанія «МРІЯ» витратила більше 120 тис. грн. За ці кошти придбали новий оверлок та здійснили косметичний ремонт приміщення. Окрім того, кооперативу було передано все обладнання, яке знаходилося в колишньому швейному цеху, що діяв при «Агрофірмі ім. Суворова», – майже 20 добротних швейних машин. Їх, звісно, налаштували та підремонтували: всі необхідні запчастини до машин теж закупили коштом Агрохолдингу.

Перше замовлення на пошиття партії спецодягу – 531 комбінезону для трактористів – кооператив отримав саме від «МРІЇ» і навіть вже встиг його виконати. Окрім спецодягу, кооператив може займатись пошиттям постільної білизни та іншої якісної текстильної продукції на замовлення клієнтів.

 

За детальною інформацією про діяльність швейного кооперативу та з приводу співпраці можна звертатись до його керівника – Терновецького Івана Михайловича – за номером тел. 067-4134514.

Назад