У "НАРОДНОМУ ФРОНТІ" ВИЗНАЧАЮТЬСЯ ЗІ СВОЇМИ КАНДИДАТАМИ, У "СПРАВЕДЛИВОСТІ", БПП І АГРАРНІЙ ПАРТІЇ ЦЕ ВЖЕ ЗРОБИЛИ

24.11.2017 10:26

На Новоселиччині розпочали проведення партійних конференцій, на яких політичні сили, що беруть участь у перших виборах до Новоселицької ОТГ, висувають своїх кандидатів у депутати та на посаду голови ОТГ. Першими у середу на партійну конференцію зібралися представники «НАРОДНОГО ФРОНТУ». Головував Вадим Рошка. «Фронтовики» ознайомилися з межами 26 округів, нещодавно сформованих МТВК, обговорили процедуру висування кандидатів у депутати, можливість участі у виборах держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. І взяли тайм-аут до неділі, за цих два дні мають визначитися з тим, хто на які округи іде, хто очолить список «НАРОДНОГО ФРОНТУ» на виборах до Новоселицької ОТГ і кого підтримають на посаду голови ОТГ.
Учора по обіді на конференцію зібралися представники Руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Делегати конференції обрали Івана Балацка керівником районної організації «Справедливості», його заступником – Едуарда Кригана. Визначилися з кандидатами у депутати по всіх 26 округах та з кандидатом на посаду голови ОТГ: «Справедливість» висуває на цю посаду Івана Балацка.
Коли цей номер був готовий до друку, в офісі АПОП «Золотий колос» у Строїнцях відбулась конференція районної партійної організації «Аграрна партія України», список кандидатів у депутати ради об’єднаної громади очолив Артем Глігор. А у Маршинцях – конференція районної партійної організації Політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», яка пройшла під головуванням В‘ячеслава Бежана. Учасники зборів підтримали рішення ради про те, що під №1 у списку кандидатів у депутати від цієї політсили іде Майя Ракоча. Свого кандидата на голову громади від БПП не висувають, щодо того, кого офіційно підтримати, визначаться після оприлюднення списку кандидатів на голову.
У суботу з своїми кандидатами визначаться «батьківщинівці»,  представники «Нашого краю», «УКРОПу», у неділю – «Свободи».
Вл.інформ.,
Фото Алли МАЗУР

Назад