У КОТЕЛІВСЬКОМУ НВК ВІДКРИЛИ РЕСУРСНУ КІМНАТУ ДЛЯ УЧНІВ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

07.10.2019 15:35

У рамках реалізації соціальної програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» у Котелівському НВК-опорному закладі відкрили ресурсну кімнату для учнів з особливими освітніми потребами. Адже сучасна освіта – це не лише джерело знань, а й інтерактивний простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини.
На урочистостях були присутні Ісопенко І.Ю., в.о. директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, Нікорич М.І., міський голова, Шова Д.Ф., заступник міського голови, Руснак А.І., начальник відділу освіти виконавчого апарату Новоселицької міської ради, Зеліско В.Л., в.о. старости Котелівського старостинського округу, представники ЗМІ, учні, батьки.
Учні 9-10 класів привітали присутніх танцювальним флеш-мобом, а Тамара Чеботар, учениця 9 класу, виконала пісню «Україна». Право перерізати стрічку надали Максиму Денищуку та Уляні Грицуник, учням Котелівського НВК -опорного закладу. Вони у супроводі своїх батьків та вчителів виконали цю почесну місію. Ведучі заходу Максим Багнян та Дарія Григораш зазначили, що ця подія зібрала всіх тих, хто за покликом серця вболіває за наше майбутнє, допомагає дітям, адже, як в народі кажуть: «Хто простягає руку допомоги, – збагачується душею, поповнюється добром, людяністю, любов’ю і світлом». Відрадно, що саме такі люди нас оточують.
Для облаштування ресурсної кімнати з державного бюджету виділено 113 тисяч гривень, з місцевого бюджету – 6919 гривень на придбання облицювальної плитки.

Пресслужба Котелівського НВК

Назад