У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ "ДЗІНОЧОК" ВІДБУЛОСЯ "СВЯТО ОСЕНІ"

26.10.2018 22:23

26 жовтня в дитячому садочку «Дзвіночок» м.Новоселиця відбулося традиційне «Свято осені», в якому взяли участь діти середньої групи. Святкову залу прикрасили оригінальні осінні композиції з овочів, фруктів, квітів, які зробили діти разом із своїми батьками.
Дітки, які були ошатно вдягнені у вишиванки та віночки із квітів, костюми осінніх місяців, грибочків, Ведмедика, Білочки та Їжачка, порадували присутніх піснями «Вийшла осінь на лужок», «Пожовтів зелений сад», розповідали вірші про цю прекрасну пору року. 
Хлопчики продемонстрували танок з гітарами «Осінні струни», а дівчатка кружляли у танці з осінніми листочками. Не обійшлося на святі і без захопливих ігор та цікавих загадок.
На завершення свята казкова Осінь (вихователь Юліана Володимирівна Фалафівка) пригостила вихованців смачними гостинцями.
Підготували чудове дійство вихователі Віталіна Вікторівна Ротар, Юліана Володимирівна Фалафівка, музичний керівник Анатолій Михайлович Бежан та помічник вихователя Родіка Василівна Бойко.
На святі були присутні завідуюча ДНЗ «Дзвіночок» Ольга Нестерівна Кондратова, методист закладу – Людмила Омелянівна Левицька, батьки, дідусі й бабусі дітей. 
«Свято осені» пройшло в гарному настрої, теплій родинній атмосфері та супроводжувалося бурхливими оплесками.

Назад