У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ СЕСТРИ СКАКУН ЗРОБИЛИ ПОДАРУНОК СВОЇМ КЛІЄНТАМ

16.02.2018 15:02

Одержувати подарунки на ювілей – це чудово. Але ще більш кайфово самим дарувати сюрпризи і одержувати задоволення від того, що ти приніс комусь радість. Сестри Ауріка і Альона Скакун з нагоди п’ятирічного ювілею «Ауріки» вирішили порадувати своїх клієнток. Тепер це – не просто косметологічний кабінет в центрі Новоселиці. Це – салон краси, де вам не просто «зроблять» красиве обличчя. З минулого понеділка до «Ауріки» ходять, щоб зробити ще й зачіску, манікюр-педикюр.
Втім, головне, за чим сюди ходять, – щоб стати ще красивішою, адже загальновідомо, що вдосконаленню немає меж.
– Ми значно розширили асортимент послуг, які надає косметологічний кабінет, – розповідає Альона Скакун, яка «чаклує» над жіночими обличчями й фігурами. – Різноманітними масками сьогодні вже нікого не здивуєш. Ми пропонуємо безопераційну контурну пластику обличчя, RF-ліфтинг обличчя і тіла, ботулінотерапію, ультразвукову кавітацію. А ще – лікування вугрових хвороб, лікування гіперпігментації та ін.
Нині, мабуть, як ніколи, модно бути красивими і здоровими. В «Ауріці» знають, як це зробити. І готові ці знання застосувати на практиці. Тож чекать на вас.

Назад