ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

05.11.2018 12:18

Наприкінці жовтня в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, головною метою якого є виховання культури безпечної поведінки у дошкільнят та школярів.
В школах та садочках проводились заняття, під час яких дітям розповідали про правила пожежної безпеки, порядок дій у разі виникнення пожежі та різних надзвичайних подій. Також проводили заняття з педагогічним складом та персоналом закладів, щодо проведення евакуації з закладів у разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій та практично проводились відпрацювання. До пожежно-рятувальної частини м. Новоселиця та до місцевих пожежних команд діти приходили на екскурсії, де рятувальники демонстрували техніку, спорядження та обладнання. В ЗОШ №3 була проведена акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти», під час якої дітям розповіли про професію рятувальника, його будні та продемонстрували роботу техніки та обладнання.
Заходи у рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності були цікавими і корисними для підростаючого покоління, а значить здобуті знання дітлахи обов’язково використовуватимуть у своєму житті, щоб вберегтися від біди.

Назад