ТЕЛЕМЕТРІЯ І НОВІ АВТО ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

19.01.2020 14:44

Шість службових автомобілів з логотипом "Промінь здоров’я" поїхали минулого понеділка до амбулаторій сімейної медицини Тарасівців, Топо­рівців, Котелевого, Костичан, Мар­шинців та Зеленого Гаю.

За словами головного лікаря Цен­тру "Промінь здоров’я" В’ячеслава БЕЖАНА, автівки закупили коштом субвенції з державного бюджету, пе­редбаченої Указом президента на розвиток сільської медицини. При­значені вони для обслуговування на­селення у сільській місцевості та на­дання первинної медичної допомоги. До автомобілів додали ще й набори телемедичного обладнання вартістю 110 тис.грн. кожен, на яке було виді­лено співфінансування з місцевого бюджету у розмірі 10%. Такі ж комп­лекти телеметрії одержали ще шість амбулаторій сі­мейної медицини Новосе­личчини.

Ключі від автомобілів і набори телеметричного обладнання завідувачам амбулаторій вручили голо­ва районної ради Дмитро ВАКАРЮК, в.о. голови РДА Каріна ПОП, заступник голови Ново­селицької ОТГ Деомид ШОВА і, зви­чайно, головлікар Центру "Промінь здоров’я" В’ячеслав БЕЖАН, котрий, як відзначили керівники району і ОТГ, зробив усе можливе, і навіть більше, щоб у межах цієї програми Новосе­личчина отримала 14 службових ав­томобілів для первинної медицини. Освятив "сії колєсніци" настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці (Селище) митрофорний протоієрей Євгеній БЕЖЕНАР.

Вл.інформ.,

фото Ганни ВАКАРЧУК

 

Назад