Таки буде чотири?!

27.07.2015 16:22

Епопея з об’єднанням громад триває. Наступного вівторка крайовий парламент збереться, щоб ухвалити проект перспективного плану формування територій громад Чернівецької області. Як ви пригадуєте, читачу, з наших попередніх публікацій нинішні лідери нинішніх громад Новоселиччини так і не дійшли згоди щодо добровільного об’єднання населених пунктів району в громади, які були б спроможні функціонувати в майбутньому. Рішення місцевих рад керівник районної робочої групи Євгенія Бойко передала до ОДА та обласного офісу реформ. Тамтешні експерти, як це дозволяє законодавство, визначили, якими ж мають бути межі об’єднаних громад на території нашого району.

Закінч. Поч.на 1-ій стор.

Треба сказати, що в офісі врахували побажа певної частини чорнівчан приєднатись до Чернівців, тому в перспективному плані це село фігурує на карті обласного центру. На території нашого району планується утворити чотири об’єднані громади. Як і передбачалось, найбільшою має бути Новоселицька об’єднана територіальна громада, до якої в перспективі зможуть увійти Новоселиця, Рокитне, Рингач, Шишківці, Слобода, Ревківці, Берестя, Ванчиківці, Ванчинець, Динівці, Довжок, Жилівка, Зелений Гай, Котелеве, Малинівка, Маршинці, Строїнці, Тарасівці, Форосне, Щербинці, Черленівка. Мамалигівська об’єднана громада, за задумом експертів офісу реформ, залишається в такому вигляді, в якому практично зійшлись і жителі, і лідери сіл цієї зони, – Мамалига, Кошуляни, Балківці, Драниця, Негринці, Костичани, Думени, Новоіванківці, Несвоя, Подвірне, Стальнівці. Боянська об’єднана громада теж має втілити ідеї, висловлені місцевими жителями «Бояни і Припруття приречені бути разом». Згідно з перспективним планом, у складі цієї громади мають бути: Бояни, Гай, Припруття, Боянівка. Щодо Магальської об’єднаної громади, то експерти бачать її такою: Магала, Буда, Остриця, Прут, Топорівці, Рідківці.

Чи пройде такий варіант, побачимо у вівторок. Люди знаючі кажуть: є всі передумови для того, що план буде проголосований.

 

Анна ЛЕОНТІЄВА

 

 

 

 

 

Назад