СТРУНКІ. ВРОДЛИВІ. ЩЕДРІ

22.06.2019 18:52

НОВОСЕЛЬЧАНКИ-УЧАСНИЦІ БЛАГОДІЙНОГО ФІТНЕСМАРАФОНУ «ТИ ЩЕ ВСТИГНЕШ...» ЗА МІСЯЦЬ ПОМІТНО ПОСТРУНКІШАЛИ І ПОДАРУВАЛИ ЩЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ ЖИТТЯ НОВОСЕЛИЦЬКІЙ ЖУРНАЛІСТЦІ. НАТХНЕННИЦЯ І ОСОБИСТИЙ ТРЕНЕР УЧАСНИЦЬ МАРАФОНУ ОКСАНА ШРАЙБЕР РОЗПОВІДАЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДОСИТЬ СТИСЛОГО В ЧАСІ, АЛЕ ВЕЛЬМИ ЕФЕКТИВНОГО МАРАФОНУ КРАСИ І ЩЕ РАЗ СТВЕРДЖУЄ: СТАТИ КРАСИВОЮ І ЗАЛИШАТИСЬ ПРИ ЦЬОМУ МИЛОСЕРДНОЮ МОЖЕ КОЖНА – ЯКЩО ЗАБАЖАЄ.

Отже, результати нашого марафону. За 30 днів переможниця втратила 7 кг ваги, в талії – мінус 5 см., в об­ласті живота – мінус 9см., в області стегон – мінус 8см. Даруйте за такі подробиці, але вони мотивують. Втім, головне не перше місце, а процес! Під час якого ми потрохи вчились робити все крок за кроком і наша мета ставала все ближче і ближче, а впевненість у собі росла. Не все і не завжди складалось так, як нам хотілось. Були невдачі, падіння. В складні моменти легко здатись, повіривши, що боротися немає сенсу, «бо в тебе все одно не вийде». НЕПРАВДА !!! НАВПАКИ !!!

«Ніколи не здавайся!» Хоч якими б скромними були наші успіхи, не­дооцінювати їх не варто. Маленькі перемоги у повсякденному житті найголовніші для тебе!!!

Потрібно тільки: трохи менше скиглення, трохи менше зосере­дженості на тому, що тобі важко, трохи менше критики, трохи менше лінощів, трохи менше прагнення до ідеально збалансованого життя.

Потрібно тільки: трохи більше віри в свою можливість перемогти, трохи більше рішучості, трохи більше позитиву, трохи більше хоробрості, трохи більше режиму і, звичайно, трохи більше любові - і «Твої мрії збуваються! Ти ще встигнеш!!!»

Але для усіх має бути важливою не лише турбота про себе, але й бажання допомагати людям, що нас оточують, особливо – тим, хто потрапив у біду. Тому всі зібрані кошти ми передали нашій Дячук Ірині! (за що наша колега щиро вдячна учасницям марафону – ред.) Особисто для мене радісно допомагати та ділитися своїми знаннями з усіма, хто хоче змінити своє життя на краще! Обов`язко­во скоро продовжимо. Крапку не ставимо...

Оксана ШРАЙБЕР

 

Назад