СПОСТЕРЕЖНА РАДА ПРИ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ

01.02.2019 13:50

Головою спостережної ради при районній лікарні обрали Дмитра Вакарюка. Його заступницею в цьому дорадчому органі буде Каріна Поп, перший заступник голови РДА. Секретар Спостережної ради – Альона Рошка, заступник головного лікаря Центру ПМСД.
Спостережну раду при районній лікарні, як ми повідомляли, створили на сесії районної ради на початку грудня минулого року. Метою її діяльності є нагляд за дотриманням прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення, фінансово-господарської діяльності. При цьому, як сказав на організаційному засіданні ради її голова, Дмитро Вакарюк, Спостережна рада не бере на себе каральні функції, навпаки, допомагатиме в роботі головному лікарю Валерію Каларашу та очолюваному ним колективу, голова гарантував максимальну об’єктивність при розгляді будь-яких питань, чи то фінанси, чи розгляд скарги пацієнта або ж кадрові питання.
До складу ради увійшли голови Новоселицької та Мамалигівської ОТГ Марія Нікорич і Аркадій Шова, депутат районної ради Василь Горбатюк та директор Магальської амбулаторії сімейної медицини Ганна Лягу. В першій половині нинішнього місяця рада збереться, щоб розробити план роботи. Тривалість каденції Спостережної ради – три роки.

Назад