СПОРТ

17.02.2019 16:11

І один у полі воїн – якщо він боєць

8-10 лютого у спорткомплексі ФОК «Олімпія» м. Чернівці відбувся ІІІ-ій тур дитя­чої волейбольної ліги країни за участі команд м.Чернівці, с.Теребовля Тернопільської області, м.Стрий Львівської області та м.Вінниця, в складі якої виступає капітаном наш земляк Крістіан Присакар. Оскільки ця подія співпала з святкуванням міжнародного дня волейболу ці змагання викликали неабиякий інтерес у вболівальників, які заполо­нили трибуни комплексу.

Звичайно, у нас був особистий інтерес – подивитись гру Крістіана Присакаря і слід зазначити, що завдяки його зусиллям, майстерності та лідерським якостям його коман­да впевнено здолала своїх суперників, закріпивши свої лідируючі позиції.

Ці змагання стали для Крістіана одним з етапів підготовки до відбіркових ігор у складі збірної України на Чемпіонат Європи U-17, які відбудуться 24-27 квітня у Запо­ріжжі, за участі збірних команд України, Франції, Бельгії та Ізраїлю, які виборюють дві путівки у фінал.

Допоки живе сільський спорт – живе Україна

Минулого тижня завершився чемпіонат с.Топорівці з більярду у якому взяли участь 16 місцевих шанувальників кия. Протягом усього часу, після робочого дня, в індивідуальних двобоях вони виборювали звання найкращого більярдиста села, де­монструючи свою влучність та майстерність.

Цей турнір є традиційним у Топорівцях, тому кожен учасник прагнув перемоги. У підсумку кращим гравцем цього року став Василь Понич, друге місце здобув Петро Старчук, третє – Микола Пухальський.

Анастасія Лисак – майстер спорту України

Приємна звістка надійшла з федерації велоспорту України: вихованці новоселицької школи велоспорту Анастасії Лисак за підсумками виступів у 2018 році присвоєно звання майстра спорту України. І справді, її минулорічні досягнення вражаючі: перші місця у чемпіонатах України у дисциплінах ВМХ та маутенбайк серед юніорів; зара­хування кандидатом до основного складу збірної України. При цьому Настя успішно суміщає спорт та навчання у Чернівецькому кооперативному економіко-правничому коледжі. Вітаємо Анастасію!

Траян ГУШИЛА

 

Назад