Сплели сітки для АТО

01.05.2015 07:20


Під час останнього візиту наших волонтерів на Схід бійці передали прохання про потребу в маскувальних сітках та маск-халатах. Тож голова районної організації «УДАР Віталія Кличка» Майя Ракоча звернулась до своїх однопартійців з пропозицією допомогти нашим військовим.
Активісти з радістю відгукнулись на допомогу. Все необхідне для виготовлення засобів маскування надала обласна організація партії. Майстер-клас з плетіння провели Юрій Дорофтей і Василь Буздуган. А відбулось усе в спортивній залі РБК за сприяння Георгія Кіріла та В‘ячеслава Гриньова.
Приємно, що допомогти прийшли небайдужі жителі Новоселиці. З великим задоволенням допомагали діти. Вони не тільки плели маскувальні сітки, а заготували ще й малюнки та написали на державному прапорі України побажання для наших захисників. Усе це буде передано в зону АТО.
«Новосельчани не жалкували сил, тому захід тривав від обіду до пізнього вечора. Результат перевищив очікування», – ділиться враженнями Майя Ракоча.
Новоселицька районна організація «УДАРу Віталія Кличка» дякує всім, хто відгукнувся на нашу пропозицію. Сподіваємося, що спільними силами врятуємо не одне життя нашим захисникам на передовій!


Прес-служба районної 
організації парті «удар»

Назад