«СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ», «СОНЯЧНА ДОЛИНА» І «ХВИЛЯ»

31.05.2018 15:09

«СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ», «СОНЯЧНА ДОЛИНА» І «ХВИЛЯ»

– три пляжі на Новоселиччині, де офіційно дозволено відпочивати на воді.
Відпочинковий сезон толком ще не розпочався, а на Буковині вже сталось п’ять нещасних випадків на воді, внаслідок яких загинуло шестеро осіб, з них двоє дітей. Рятувальники закликають бути обережними, відпочивати на воді у спеціально відведених для цього місцях.
У травні, перед початком купального сезону, інспекторський склад Новоселицького РС УДСНС України  провів перевірку місць масового відпочинку людей на воді, власники яких провели роботу щодо їх паспортизації, облаштування рятувальних постів, придбання рятувального обладнання, дотримання вимог безпеки при облаштуванні пляжів.  «Сертифікованих» місць відпочинку на Новоселиччині є три: пляж «Сонячний берег» та пляж ТРК «Сонячна долина» в с.Бояни, пляж «Хвиля» в с.Магала.
Окрім цього, ми перевіряли водні об’єкти, які не призначені для масового відпочинку людей на воді, зокрема в частині розміщення по периметру ставків вказівників «Купитись заборонено!» Власникам, орендарям таких водойм наголошено на недопущенні організації масового відпочинку населення на воді без оформлення відповідної документації на пляж та проведенні заходів безпеки для відпочивальників. Новоселицький районний сектор нагадує про основні правила поведінки на воді: Забороняється:
– Купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей.
– Залазити на попереджувальні знаки, буї, бакени.
– Стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього. – Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів.
– Вживати спиртні напої під час купання.
– Підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання.
– Подавати помилкові сигнали небезпеки. – Заходити глибше, ніж до поясу, дітям, які не вміють плавати.
– Купання дітей без супроводу дорослих. Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань.
Богдан Сольський,
начальник Новоселицького РС УДСНС

Назад