СКЛИКАЮТЬ ЧЕРГОВУ СЕСІЮ РАЙОННОЇ РАДИ

06.09.2018 17:52
В апараті районної ради повідомили, що на 20 вересня скликають чергову ХХ сесію ради. На порядку денному - зміни до районного бюджету-2018; обговорення підсумків організації оздоровлення і відпочинку дітей Новоселицького району в літній період 2018 року. Планується, що депутати обговорять стан, проблеми та перспективи функціонування відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Стальнівці; хід виконання та внесення змін до Комплексної програми запобігання дитячій бездоглядності, безпритульності та захисту прав дитини в Новоселицькому районі на 2017-2019 роки.
Традиційно депутати раййонної ради заслухають хід виконання Комплексної програми розбудови дорожньої мережі Новоселицького району на 2017-2020 роки.
На сесію запрошують депутатів районної ради VІІ скликання, голову районної державної адміністрації, заступників, керівників управлінь та відділів районної державної адміністрації, голів Новоселицької, Мамалигівської та Магальської ОТГ, сільських голів, депутатів обласної ради від Новоселицького району, керівників правоохоронних та контролюючих органів, представників ЗМІ.
Робота сесії розпочнеться о 10-ій годині в залі засідань районної ради /вул.Чкалова,7/.
Назад