ШУКАЧІ РОБОТИ НОВОСЕЛИЧЧИНИ ДІЗНАЛИСЯ ЯК ЗАПОБІГТИ НЕЛЕГАЛЬНІЙ ТРУДОВІЙ МІГРАЦІЇ

22.02.2019 11:59

Питання нелегального працевлаштування за кордоном та як не потрапити до рук работоргівців через власну необізнаність є актуальними завжди. Тому в Новоселицькій районній філії Чернівецького ОЦЗ відбувся семінар з безробітними для підвищення їх інформованості як запобігти нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці та сприяння легальній зайнятості.
Провідний фахівець Новоселицької районної філії Інга Бурдужук, повідомила учасників про найвідоміші шахрайські схеми, які застосовуються злочинними посередниками. Присутні дізналися на що потрібно звертати особливу увагу при виїзді за кордон з метою працевлаштування, щоб не потрапити в тенета агентств-шахраїв, де можна перевірити інформацію про посередницьку структуру, куди необхідно звертатися у разі виникнення тих чи інших питань.
Шукачі роботи Новоселиччини дізналися про форми та види експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном. Тема була цікавою та затребуваною через близьке розташування кордонів. Більшість безробітних, які взяли участь у семінарі, мали досвід роботи за кордоном, тому активно ставили проблемні для них запитання.
У семінарі також взяли участь керівник Новоселицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Єфтеній Сергій, головний спеціаліст відділу Новоселицького бюро правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Гузун.
Наприкінці зустрічі безробітні мали змогу подивитися повчально-пізнавальний короткометражний фільм під назвою «У пошуках долі».

Назад