ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

13.07.2018 10:42

Управління праці та соціального захисту населення РДА звертається до роботодавців і доводить до відома, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи-підприємці, котрі використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність.
30 мінімальних зарплат за кожного працівника (111 690 гривень) у разі:
– фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору;
– оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час;
– виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.
10 мінімальних зарплат за кожного працівника (37 230 гривень) за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
10 мінімальних зарплат за кожного працівника  (37 230 гривень) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.
Три мінімальні зарплати (11 690 гривень), якщо зафіксовано порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як на один місяць, виплата їх не в повному обсязі.
Одна мінімальна зарплата (3 723 гривні) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених вище.
Також повідомляємо, що за оперативними даними Чернівецького управління Держпраці у Чернівецькій області перевірило місто Новодністровск де виявили що приватний підприємець здійснював свою діяльність з грубими порушеннями законодавства про працю.  Зокрема, встановлено, що наймані підприємцем працівники були допущені до роботи без укладання трудових договорів. Штрафні санкції за порушення трудового законодавства, накладено посадовими особами Управління Держпраці у Чернівецькій області на підприємця  у розмірі 1 787 040 гривень.
Отже, шановні роботодавці, дотримуйтесь законодавства України про працю та оформляйте найманих працівників легально.
Андрій Чеботар,
головний спеціаліст з управління персоналом управління праці та соціального захисту населення РДА

Назад