ШЛЯХОВИКАМ «ВІДРІЗАЛИ» СВІТЛО

14.12.2018 12:57

1303 гривні. У таку суму в «Чернівціобленерго» оцінили безпеку на автошляхах Новоселиччини в негоду. Учора, коли штормові попередження були розіслані скрізь і всюди, Новоселицький райавтодор... відрізали від електропостачання. Без будь-якого попередження.
– Зробли це підло, в кращих традиціях «зелених чоловічків», – обурюється керівник підприємства Василь ШАЛАР. – Просто заїхали на територію автодору, не спитавши дозволу у охорони. Щоб від‘єднати від електропостачання нас, спочатку залишили без світла цілий мікрорайон.
За словами пана Шаларя, боргів за електроенергію райавтодор не має, «днями з області нам направили 60 тисяч гривень, усі до копійки перерахували за світло».
Воно б не так страшно, якби електроенергія потрібна була для того, щоб працював комп‘ютер у приймальні чи бухгалтерії, але ж тут ціла автозаправка залежить від подачі електроенергії, тепло в побутовій кімнаті – також, як і чай, щоб робітникам зігрітись. А ще ж одяг просушити.
– От люди вертаються з роботи на дорогах в районі Балківців, Несвої – змерзлі, голодні. Як їм пояснити?  – у розпачі пан Шалар. – А як направити завтра автівку з підсипним матеріалом у Котелівсько-Форосненському напрямку? А тут ще й дорогу на Рокитне задуває...
– То що, ці населені пункти будуть відрізані від райцентру?
– Зробимо все, щоб цього не сталось. Нас так просто,  голими руками не візьмеш.
За півгодини після нашої розмови з Василем Шаларем, після втручання авторитетних людей, ремівська автівка знову під‘їхала до автодору, щоб... відновити подачу електроенергії. Начальник райавтодору надсилає нам фото «у процесі», тим часом заступниці телефонує з дому син: «у нас знову нема світла...»
Ось такі каруселі для цілого мікрорайону. Як повідомили нащим колегам з інформаційного агентства АСС у АТ «Чернівціобленерго», Новоселицькій райавтодор відімкнули від електрики через борг у розмірі... 1303 гривні. У таку ось суму в області оцінили нашу з вами безпеку на дорозі. Недорого...

Назад