Шедеври ручкою і пензлем

22.04.2016 09:57

 

Кожну дитину Бог обдаровує певним талантом. Цей талант помічають батьки, а потім і вчителі. Звичайно, кожна школа пишається своїми талантами. І в нашому закладі є різні таланти. Серед них – учениця 9-го класу Діана Молдован.

Ми давно помічали, що маленька, тендітна, сором’язлива учениця досліджувала кожну кольорову квітку, рослину, тваринку. Але це не було випадково. Потім, за допомогою кольорових олівців, а ще – аквареллю, ручкою, гуашшю створювала перші шедеври на білому папері.

Протягом дев’яти років навчання Діана розкрила свій талант на уроках образотворчого мистецтва, трудового навчання, художньої культури, займаючись у гуртку «Юний дизайнер». Щоб краще передати гаму кольорів, а також свої почуття, майбутня художниця Діана Молдован відвідує дитячу художню школу в Новоселиці. Юна художниця бере участь у багатьох виставках, конкурсах.

Про обдарованість та наполегливість дівчини свідчать виставки її робіт – «Чарівна палітра», «Дорогою мистецтва». «Шедеври ручкою і пензлем.

Бажаємо юній художниці, щоб вона знайшла свою «золоту фарбу» і зробила яскравим власне і життя, тим хто поряд, тому що створювати щось красиве та неординарне нескладно, якщо ти цим любиш займатися і маєш величезне бажання продемонструвати світ талант іншим. Вчитель образотворчого мистецтва.

Олена Горда,

НВК «Боянська гімназія»

Назад